VEKA

veka-langai-pvc-langaiVEKA yra viena iš pirmaujančių  pasaulyje  plastikinių langų bei durų  profilių  gamintoja iš Vokietijos. VEKA gaminiai yra eksportuojami į daugiau nei 40 pasaulio valstybių, gaminama daugiau nei 1600 įvairių profilių plastikinių konstrukcijų, todėl labai svarbu žinoti ką pasirinkti. VEKA langų kokybė – visame pasaulyje tapo aukščiausios technologinės kompetencijos sinonimu, pačios naujoviškiausios sisteminės technologijos simboliu.

 

veka profiliai

Veka Alphaline profilio langai yra puikus produktas, kuris padės sumažinti energijos suvartojimą ir garantuos patikimą eksploataciją. 6 – ių kamerų 90 mm pločio profilis su šiltinamąją medžiaga rėme užtikrina aukščiausios keliamus šilumos ir patikimumo reikalavimus.

Armuotė pagaminta iš cinkuoto plieno suteikia langui stabilumą ir padidiną saugumą. Gaminat langus armuojamas profilis ne plonesniu nei 1,5 mm storio metalu: staktoje uždaro kontūro, varčioje – dvigubo lenkimo. Trivietė sandarinimo sistema su centrine tarpine užtikrina visišką sandarumą, garso ir šilumos izoliaciją

 

Platesnė informacija telefonu +370 685 21557 arba el.paštu monoplastas@gmail.com