Plastikiniai langai

plastikiniai langai monoplastas

Plastikiniai langai – puikus pasirinkimas ir puiki investicija į Jūsų namų jaukumą, šilumą ir saugumą.  Mes Jums siūlome platų plastikinių langų profilių, spalvų, modelių pasirinkimą.  Atvykę į mūsų biurą galėsite išsirinkti tinkamiausius langus savo namams, bei gausite visas reikiamas individualias konsultacijas.

Pas mus galite rasti įvairių profilių plastikinius langus:

Visos profilių sistemos viena nuo kitos skiriasi keliais esminiais skirtumais:

  • profilio sienelės storis;
  • profilio storis;
  • profilio kamerų skaičius.

Kas yra PVC profilis arba PVC sistema?

PVC (vinilo poli chloridas) – šiuolaikiška medžiaga. PVC galima sutikti kiekviename žingsnyje – tai aukštos kokybės, ekonomiškas ir nepaprastai įvairiapusiškas. Jo privalumų sąrašas yra toks pat ilgas kaip ir jo panaudojimo galimybių įvairovė. Pramonė susieta su PVC pasižymi negirdėta dinamika visose išsivysčiusiose bei besivystančiose šalyse. Daugiau nei 28% šiuo metu perdirbamų plastmasių tai būtent PVC. PVC- tai medžiaga, turinti didelę ateitį. Tai liudija didelis šios medžiagos ekonomiškumas ir ekologiškumas. Taip pat tai, kad aukščiausios kokybės produktai iš PVC yra paprasčiausiai madingi.

PVC gali būti panaudojamas beveik visur: nuo gatvės krepšinio turnyro (batai, kamuolys it pan.) iki šiuolaikinės apdailos parodos, nuo jūrų žvejybos (rūbai, apsaugantys nuo vėjo ir vandens) iki intensyvios medicininės terapijos (mėgintuvėliai kraujui, infuziniai laidai, chirurginės pirštinės ir t.t.), nuo bankininkystės (kreditinės kortelės) iki statybų (langų profiliai, kanalizacijos vamzdžiai, kabeliai, stogo dangos ir t.t.). Pramoniniu mastu PVC produkcija pradėta 1938 metais.

Kiekviena PVC profilių sistema turi savo esminių skirtumų, ir yra sukurtos skirtingų langų gamybai, pagal tos rinkos technologinius reikalavimus.

Platesnė informacija telefonu +370 685 21557 arba el.paštu monoplastas@gmail.com